Biłgoraj

ul. Krzeszowska 47, 23-400 Biłgoraj

+48 698 692 218, +48 531 631 535

nwood@niziohome.pl

Zobacz na mapie
Nizio - Meble drewniane - Drewniane meble dla dzieci
+48 698 692 218; +48 531 631 535 kontakt
Koszyk

O firmie

Nizio to polska firma z historią sięgającą 1959 roku. Rodzinna tradycja sprawia, że od ponad 60 lat projektujemy i wykonujemy dla Ciebie najwyższej jakości drewniane meble, stanowiące funkcjonalną ozdobę wnętrza Twojego domu. Z pokolenia na pokolenie przekazujemy oraz umacniamy naszą miłość do drewna, odkrywając przy tym nowe możliwości jakie nam daje.

Drewno to jeden z najstarszych oraz najczęściej wykorzystywanych materiałów, a jego uniwersalizm i możliwości obróbki zachwycają do dzisiaj. Drewniane meble to zwrot ku tradycji, oderwanie się od wszechobecnych i powtarzalnych wyrobów produkowanych z materiałów i elementów o niskiej jakości, podatnych na najmniejsze uszkodzenia. Największą zaletą mebli wykonywanych z drewna, jest możliwość swobodnego projektowania – dzięki temu w naszej ofercie znajdziesz zarówno klasyczne meble rustykalne i utrzymane w stylu prowansalskim, czy też skandynawskim, jak również nowoczesne projekty pasujące do loftowych i minimalistycznych aranżacji.

Cały proces produkcyjny odbywa się w naszej manufakturze, pod okiem najlepszych fachowców i rzemieślników, wspomaganych przez profesjonalne i nowoczesne narzędzia. Nasze doświadczenie oraz znajomość branży pozwala na korzystanie jedynie ze sprawdzonych materiałów, aby meble, które znajdą się w Twoim domu, były dopracowane i pozbawione jakichkolwiek niedociągnięć. Zastosowanie odpowiednich produktów do drewna, takich jak oleje, woski, bejce, czy też lakiery pozwala na dowolne modyfikacje, stylizowanie i podkreślanie tego co w nim najpiękniejsze. Pracujemy jedynie w oparciu o naturalne materiały wierząc, że miłość do naturalnego drewna powinna iść w parze z bezpiecznymi i ekologicznymi produktami. Możesz mieć pewność, że bez względu na wybrany projekt, nasze meble będą Ci służyć przez wiele lat. Jeżeli uznasz, że aranżacja potrzebuje odświeżenia, wystarczy jedynie poddać je regeneracji, by mogły nadal zapewniać piękny wygląd i niepowtarzalną atmosferę.

Drewniane meble Nizio to projekty stworzone z myślą o Twoich potrzebach. Jeżeli poszukujesz innego rozwiązania, to jesteśmy otwarci na propozycje i indywidualne ustalenia, zarówno w kwestiach rozmiaru, jak i kolorystyki. Gwarantujemy, że każdy nasz wyrób jest unikalny i jedyny w swoim rodzaju, możesz być pewny, że nie znajdziesz dwóch identycznych mebli. Jeżeli masz jakikolwiek problem lub pytanie, służymy radą, gdyż nasza praca, to również nasz pasja, a zdobytą wiedzą z przyjemnością się podzielimy.

Kontakt ze sklepem

Nizio Home

e-mail: nwood@niziohome.pl

tel: +48 698 692 218; +48 531 631 535

NAPISZ DO NAS

Pozostańmy w kontakcie