Biłgoraj

ul. Krzeszowska 53, 23-400 Biłgoraj

+48 531 631 535  lub biuro@niziohome.pl

Zobacz na mapie

Polski producent mebli drewnianych

+48 531 631 535 kontakt
Koszyk

Projekty pokoi

Marzysz o pokoju szytym na miarę? Wspólnie stworzymy przestrzeń Twoich marzeń! W Nizio Home oferujemy pomoc w projektowaniu dowolnego pomieszczenia pod kątem zagospodarowania przestrzeni naszymi meblami – dotyczy to salonu, sypialni, gabinetu, pokoju dziecięcego lub młodzieżowego. Wraz z naszymi projektantami dołożymy wszelkich starań, aby przestrzeń w Twoim domu była jak najefektywniej zaaranżowana.

Korzystając z oferty projektowania pokoju, będziesz w stałym kontakcie z opiekunem projektu, który stworzy aranżację w oparciu o nasze produkty i Twoje inspiracje. Aby zoptymalizować wykorzystanie przestrzeni i znaleźć najlepsze rozwiązanie Twoich oczekiwań, drewniane meble zostaną przygotowane pod wymiar lub stworzone według indywidualnego projektu. Po ustaleniach nasz projektant przygotuje dla Ciebie projekt wraz z wizualizacjami 3D z możliwością wprowadzenia do 3 poprawek. Na Twoje życzenie dostarczymy także próbki kolorystyczne mebli.

Jeśli zainteresowała cię nasza oferta projektowania pokoi poprosimy Cię o:

  • określenie Twoich potrzeb w tym mebli, które obligatoryjnie powinny znaleźć się w pomieszczeniu
  • podanie dokładnych wymiarów pomieszczenia wraz z wymiarami i rozmieszczeniem drzwi, okien, grzejników, parapetów, grubością listew przypodłogowych , futryn itp.
  • udostępnienie zdjęć lub filmów pomieszczenia, które pozwolą nam zweryfikować konieczność wykonania dodatkowych pomiarów (np. rozmieszczenie gniazdek)

Cena projektu

Cena projektu pokoju wynosi 1490 zł przy standardowym terminie realizacji wynoszącym 2-4 tygodnie lub 2490 zł przy trybie przyspieszonym wynoszącym do 10 dni. Oferta obejmuje projekt wykonawczy oraz 5-10 wizualizacji zaaranżowanego pomieszczenia. W zestawie z projektem otrzymasz ofertę na zastosowane produkty oraz rabat w wysokości 1000 zł na realizację zamówienia.

W przypadku projektów wnętrz obejmujących całe mieszkania, domy lub inne obiekty wyceny przygotowujemy indywidualnie.

 

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu:


Telefon: +48 607 314 892, +48 531 631 535
E-mail: marta.bielak@niziohome.pl


Formularz kontaktowy:


 

* - pola wymagane

Przykłady realizacji

 

Kontakt ze sklepem

Nizio Home

e-mail: biuro@niziohome.pl

tel: +48 531 631 535

NAPISZ DO NAS

Pozostańmy w kontakcie