Biłgoraj

ul. Krzeszowska 53, 23-400 Biłgoraj

+48 531 631 535  lub biuro@niziohome.pl

Zobacz na mapie
Nizio - Meble drewniane - Drewniane meble dla dzieci
+48 531 631 535 kontakt
Koszyk

Dostawa

Dostępne opcje dostawy:

  1. Kurier - transport realizowany za pośrednictwem firmy kurierskiej DTS Zadbano specjalizującej się w transporcie mebli. Czas dostawy wynosi 2-3 dni robocze.

  2. Kurier z wniesieniem - transport realizowany za pośrednictwem firmy kurierskiej DTS Zadbano specjalizującej się w transporcie mebli. Dostawa obejmuje wniesienie do mieszkania niezależnie od piętra. Czas dostawy wynosi 2-3 dni robocze.

  3. Wysyłka na palecie - standardowo przygotowane dla kuriera paczki umieszczamy dodatkowo za palecie. Ze względu na możliwość ustawienia na palecie kilku produktów, a co za tym idzie zminimalizowaniu kosztów wysyłki, polecamy tą formę dostawy jeśli masz w planach zamówienie kilku produktów lub jeśli wniesienie paczek znajdujących się na palecie nie będzie stanowić problemu. Czas dostawy wynosi 1-2 dni robocze.

  4. Odbiór osobisty - po uzgodnieniu dogodnego terminu zapewniamy możliwość odbioru osobistego z siedziby firmy w Biłgoraju. Wszystkie przesyłki są odpowiednio przygotowane do dalszego transportu.

Zapewniamy wysyłki zagraniczne, które realizujemy po uprzednim uzgodnieniu formy oraz kosztów dostawy.

Istnieje możliwość dostawy na konkretny dzień (od poniedziałku do piątku w dni robocze). Informację na ten temat prosimy umieszczać w uwagach podczas składania zamówienia lub drogą mailową.

Po odbiorze przesyłki przez kuriera otrzymasz informację wraz z dostępem do panelu, w którym znajdziesz numer telefonu do kuriera oraz sprawdzisz status dostawy. Znajdziesz tam także informację o dacie oraz szacunkowej godzinie dostarczenia, a w razie potrzeby będziesz miał(a) możliwość ich zmiany.

Kontakt ze sklepem

Nizio Home

e-mail: biuro@niziohome.pl

tel: +48 531 631 535

NAPISZ DO NAS

Pozostańmy w kontakcie