Biłgoraj

ul. Krzeszowska 53, 23-400 Biłgoraj

+48 531 631 535  lub biuro@niziohome.pl

Zobacz na mapie

Polski producent mebli drewnianych

+48 531 631 535 kontakt

Dostawa

Jednym z kluczowych elementów realizacji każdego zamówienia jest dostawa. Dbamy, aby meble, towary gabarytowe jak i każdy inny produkt zakupiony w naszym sklepie dotarł bezpiecznie do Państwa domu. Zapewniamy profesjonalne pakowanie, które zabezpiecza przed obiciem i uszkodzeniem oraz proponujemy wyłącznie sprawdzone i wyspecjalizowane w tej dziedzinie usługi. Robiąc zakupy w naszym sklepie oferujemy skorzystanie z naszego firmowego transportu (PREMIUM) lub z usług firmy zewnętrznej (STANDARD). Umożliwiamy również odbiór osobisty z Biłgoraja.

 

PREMIUM - dostawa firmowym transportem NIZIO


Dostawa Premium dotyczy głównie zamówionych mebli oraz innych produktów gabarytowych. Realizowana jest naszym firmowym transportem bezpośrednio z naszego magazynu. Obejmuje usługę wniesienia, rozpakowanie, montaż, ustawienie oraz zabranie opakowań. Dostawa Premium jest usługą dodatkowo płatną, której koszt nie przekroczy 8% od wartości zamówienia. Dokładny koszt oraz wstępny termin dostawy podawany jest po złożeniu zamówienia lub w odpowiedzi na zapytanie ofertowe.

 

STANDARD - bezpłatna dostawa firmą kurierską lub spedycyjną

Przy zamówieniach przekraczających kwotę 500 zł transport realizowany jest zawsze na nasz koszt (w przypadku zamówień na mniejszą kwotę doliczamy koszt wysyłki w wysokości 19 PLN). Wszystkie zamówienia odpowiednio przygotowujemy, a produkty gabarytowe takie jak meble dodatkowo umieszczamy na paletach zapewniając tym samym maksymalne bezpieczeństwo na czas transportu. Przed nadaniem przesyłek kontaktujemy się z Klientem w celu uzgodnienia dogodnego terminu odbioru. Przesyłki są dostarczane na terenie całego kraju, od poniedziałku do piątku, w godzinach około 8.00-17.00.  Czas realizacji przesyłki krajowej od momentu nadania do momentu dostawy wynosi z reguły 24 - 48 godzin. W dniu nadania przesyłki informujemy o tym fakcie Klienta oraz podajemy numer listu przewozowego i kontakt do firmy kurierskiej.

 

Odbiór osobisty

Po uzgodnieniu dogodnego terminu zapewniamy możliwość odbioru osobistego z siedziby firmy w Biłgoraju lub z magazynu w Warszawie. Wszystkie przesyłki są odpowiednio przygotowane do dalszego transportu.

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.