Biłgoraj

ul. Krzeszowska 53, 23-400 Biłgoraj

+48 531 631 535  lub biuro@niziohome.pl

Zobacz na mapie

Polski producent mebli drewnianych

+48 531 631 535 kontakt
Koszyk

Dostawa

Jednym z kluczowych elementów realizacji każdego zamówienia jest dostawa. Dbamy, aby meble, towary gabarytowe jak i każdy inny produkt zakupiony w naszym sklepie dotarł bezpiecznie do Państwa domu. Zapewniamy profesjonalne pakowanie, które zabezpiecza przed obiciem i uszkodzeniem oraz proponujemy wyłącznie sprawdzone i wyspecjalizowane w tej dziedzinie usługi. Robiąc zakupy w naszym sklepie oferujemy skorzystanie z naszego firmowego transportu (PREMIUM) lub z usług firmy zewnętrznej (STANDARD). Umożliwiamy również odbiór osobisty z Biłgoraja.

 

PREMIUM - dostawa firmowym transportem NIZIO


Dostawa Premium dotyczy głównie zamówionych mebli oraz innych produktów gabarytowych. Realizowana jest naszym firmowym transportem bezpośrednio z naszego magazynu. Obejmuje usługę wniesienia, rozpakowanie, montaż, ustawienie oraz zabranie opakowań. Dostawa Premium jest usługą dodatkowo płatną, której koszt nie przekroczy 8% od wartości zamówienia. Dokładny koszt oraz wstępny termin dostawy podawany jest po złożeniu zamówienia lub w odpowiedzi na zapytanie ofertowe.

 

STANDARD - bezpłatna dostawa firmą kurierską

Przy zamówieniach przekraczających kwotę 500 zł transport realizowany jest zawsze na nasz koszt. W przypadku zamówień na mniejszą kwotę doliczamy koszt wysyłki w wysokości 19 PLN. Produkty gabarytowe dokładnie zabezpieczamy folią piankową oraz kartonem. Całość umieszczamy na palecie zapewniając tym samym maksymalne bezpieczeństwo na czas transportu. Aby zdjąć paczki z palety i wnieść je do mieszkania należy usunąć folię zabezpieczającą i odpiąć pasy zabezpieczające. Przed nadaniem przesyłek kontaktujemy się z Klientem w celu uzgodnienia dogodnego terminu odbioru. Przesyłki są dostarczane na terenie całego kraju, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-17.00. Czas realizacji przesyłki krajowej od momentu nadania do momentu dostawy wynosi z reguły 24 - 48 godzin. W dniu nadania przesyłki informujemy o tym fakcie Klienta oraz podajemy numer listu przewozowego. Dostawa standard nie obejmuje wniesienia. Kurier doręczy przesyłkę pod wskazany adres, natomiast nie ma obowiązku wniesienia jej pod drzwi mieszkania. 

 

Odbiór osobisty

Po uzgodnieniu dogodnego terminu zapewniamy możliwość odbioru osobistego z siedziby firmy w Biłgoraju lub z magazynu w Warszawie. Wszystkie przesyłki są odpowiednio przygotowane do dalszego transportu.

Kontakt ze sklepem

Nizio Home

e-mail: biuro@niziohome.pl

tel: +48 531 631 535

NAPISZ DO NAS

Pozostańmy w kontakcie